Hunan Sanchang Pump Co., Ltd. és un dels fabricants i proveïdors més fiables de motor d'inducció trifàsic ie4 de baixa tensió a la Xina. Si voleu comprar un motor d'inducció trifàsic ie4 de baixa tensió ie4 d'alta eficiència fabricat a la Xina, us convidem a obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats i els productes OEM i ODM són d'alta qualitat i preu competitiu.
IE4 Motor d'inducció trifàsic de baixa tensió-
La sèrie YE4 és el nostre motor d'alta-generació d'alta-eficiència, dissenyat per complir els estàndards de rendiment energètic més alts. Es compleixGB 18613-2012 Nivell 1(el nivell d'eficiència més alt per a motors asíncrons trifàsics-petits i mitjans) iIEC 60034-30-1: Classe d'eficiència IE4, el que el converteix en un dels motors-més eficients energèticament disponibles al mercat actual.
Amb un disseny estructural millorat, un aspecte atractiu, un parell d'arrencada elevat, un baix soroll, una capacitat de refrigeració millorada i una protecció i graus d'aïllament superiors, la sèrie YE4 és el motor ideal per a una àmplia gamma d'aplicacions industrials.

Especificacions tècniques clau
|
Paràmetre |
Especificació |
|
Tensió nominal |
380V (altres voltatges disponibles a petició) |
|
Interval de potència de sortida |
0,75 kW ~ 375 kW |
|
Nombre de pols |
2, 4, 6, 8 |
|
Classe de protecció |
IP54 / IP55 |
|
Classe d'aïllament |
F (augment de temperatura avaluat a la classe B) |
|
Freqüència nominal |
50 Hz (60 Hz disponible a petició) |
|
Tipus de deure |
Contínua (S1) |
|
Classe d'eficiència |
IEC 60034-30-1: IE4 / GB 18613-2012 Nivell 1 |
|
Altitud |
Inferior o igual a 1.000 m sobre el nivell del mar |
|
Temperatura ambient |
-15 graus ~ +40 graus |
|
Humitat relativa |
Menor o igual al 90% (mitjana mensual, amb temperatura mínima mitjana mensual Menor o igual a 25 graus) |
|
Mètode de refrigeració |
IC411 (segons GB/T1993 i IEC 60034-6) |
Visió general del producte
La sèrie YE4-80 ~ 355 (IP54 ~ IP55) és un motor asíncron trifàsic de baixa-tensió, compacte, d'alta-eficiència i-estalvi d'energia, desenvolupat per la nostra empresa. Disposa de:
Disseny nou i estèticament agradable
Baix soroll i parell elevat
Excel·lent rendiment inicial
Estructura compacta per a la instal·lació-estalvi d'espai
Fàcil funcionament i manteniment
L'eficiència de la sèrie YE4 compleix plenament amb elGB 18613-2012 Nivell 1estàndard d'eficiència energètica i ha aprovat elCentre de certificació de qualitat de la Xina (CQC) Certificació de productes d'estalvi d'energia{0}}.
Aquesta sèrie compleix les normes següents:
GB 755 / IEC 60034-1– Valoració i rendiment de les màquines elèctriques rotatives
GB/T 4772.1– Mides de marc i dimensions de muntatge
GB/T 997 / IEC 60034-7– Estructura i tipus de muntatge
GB 4942.1 / IEC 60034-5– Graus de protecció proporcionats per tancaments (codi IP)
GB/T 1993 / IEC 60034-6– Mètodes de refrigeració (codi IC)
Tipus de muntatge disponibles
|
Codi |
Descripció |
|
IMB3 |
Horitzontal, muntat-peus, sense brida a la coberta final |
|
IMB5 |
Horitzontal, sense peus, amb brida a la coberta final |
|
IMB35 |
Horitzontal, muntat-peus, amb brida a la coberta final |
|
IMV1 |
Vertical, sense peus, amb brida a la coberta final |
Aïllament i augment de temperatura
La sèrie YE4 adoptaAïllament classe Fen tot el rang, mentre que l'augment de la temperatura s'avalua aClasse B. Aquest marge de disseny conservador millora significativament la seguretat, la fiabilitat i la vida útil del motor.
Àmbit d'aplicació
La sèrie YE4 és adequada per conduir una gran varietat de maquinària industrial-general, com ara:
Compressors
Ventiladors / Ventiladors
Bombes d'aigua (incloses les bombes centrífugues, multietapa i d'alimentació de calderes)
Màquines-eina
Cintes transportadores i maquinària de transport
Bufadors
Molins de carbó
Laminadors
Equips d'elevació i grua
Trituradores
Cintes transportadores
Aquests motors serveixen com a motors principals en diversos sectors industrials com ara:
Mineria
Fabricació de maquinària
Petroquímica
Centrals elèctriques
Molins d'acer
Per a aplicacions que involucrenaltes càrregues d'inèrcia(per exemple, bufadors, molins, trituradores, cintes transportadores) o arrencada freqüent, es poden requerir consideracions especials de disseny. Si us plau, proporcioneu les dades tècniques rellevants en el moment de fer la comanda i es signarà un acord tècnic per garantir un funcionament fiable del motor.
Designació del model (segons GB 4831)
|
Codi |
Significat |
|
YE4 |
Motor asíncron-trifàsic-de gàbia d'esquirol, classe d'eficiència IE4, eficiència energètica de nivell 1 de l'estàndard nacional GB |
Exemple:YE4-355M1-6
|
Part |
Significat |
|
YE4 |
Codi de sèrie |
|
355 |
Alçada central del marc (355 mm) |
|
M1 |
Codi de longitud del nucli (mitjana, variant 1) |
|
6 |
Nombre de pols (6 pols, 1000 rpm a 50 Hz) |
Notes importants
Comprovació del moment d'inèrcia– Si us plau, verifiqueu la inèrcia de l'equip accionat tal com s'indica a la secció de Característiques d'arrencada anterior.
Condicions especials– Qualsevol desviació de les condicions d'explotació estàndard o requisits especials s'ha de cobrir mitjançant un acord tècnic signat abans de la confirmació del contracte.
Dades tècniques– Els valors de rendiment enumerats en aquesta fitxa de dades són valors garantits per a referència en la selecció del disseny i la comanda.
Especificacions subjectes a canvis– A causa dels avenços tecnològics en curs i de les revisions dels estàndards nacionals i internacionals, les dades tècniques i les dimensions estan subjectes a canvis sense avís previ. Si us plau, sol·liciteu el dibuix oficial de la nostra empresa després de fer la comanda.
|
Motors elèctrics d'inducció tipus YE4 |
||||||||||||||
|
Alçada d'un eix, mm |
Potència, kW a freqüència de gir |
La mida d'un eix, mm a la freqüència de gir |
Les mides de connexió, mm |
|||||||||||
|
2р=2 |
2р=4 |
2р=6 |
2р=8 |
2p=2 |
altres |
|||||||||
|
H |
3000 |
1500 |
1000 |
750 |
DxE |
B |
C |
A |
K |
M |
nxS |
P |
N |
|
|
min -1 |
min -1 |
min -1 |
min -1 |
|||||||||||
|
80M1 |
0.75 |
х |
х |
х |
19x40 |
100 |
50 |
125 |
10 |
165 |
4x12 |
200 |
130 |
|
|
80M2 |
1.1 |
0.75 |
х |
х |
||||||||||
|
90S |
1.5 |
1.1 |
0.75 |
х |
24x50 |
100 |
56 |
140 |
10 |
165 |
4x12 |
200 |
130 |
|
|
90L |
2.2 |
1.5 |
1.1 |
х |
125 |
|||||||||
|
100L |
3 |
2.2/3 |
1.5 |
0.75/1.1 |
28x60 |
140 |
63 |
160 |
12 |
215 |
4x14.5 |
250 |
180 |
|
|
112М |
4 |
4 |
2.2 |
1.5 |
28x60 |
140 |
70 |
190 |
12 |
215 |
4x14.5 |
250 |
180 |
|
|
132S |
5.5/7.5 |
5.5 |
3 |
2.2 |
38x80 |
140 |
89 |
216 |
12 |
265 |
4x14.5 |
300 |
230 |
|
|
132М |
x |
7.5 |
4/5.5 |
3 |
178 |
|||||||||
|
160M |
11/15 |
11 |
7.5 |
4/5.5 |
42x110 |
210 |
108 |
254 |
14.5 |
300 |
4x18.5 |
350 |
250 |
|
|
160L |
18.5 |
15 |
11 |
7.5 |
254 |
|||||||||
|
180M |
22 |
18.5 |
х |
х |
48x110 |
241 |
121 |
279 |
14.5 |
300 |
4x18.5 |
350 |
250 |
|
|
180L |
х |
22 |
15 |
11 |
279 |
|||||||||
|
200L |
30/37 |
30 |
18.5/22 |
15 |
55x110 |
305 |
133 |
318 |
18.5 |
350 |
4x18.5 |
400 |
300 |
|
|
225S |
х |
37 |
x |
18.5 |
55x110 |
60x140 |
286 |
149 |
356 |
18.5 |
400 |
8x18.5 |
450 |
350 |
|
225М |
45 |
45 |
30 |
22 |
311 |
|||||||||
|
250М |
55 |
55 |
37 |
30 |
60x140 |
65x140 |
349 |
168 |
406 |
24 |
500 |
8x18.5 |
550 |
450 |
|
280S |
75 |
75 |
45 |
37 |
65x140 |
75x140 |
368 |
190 |
457 |
24 |
500 |
8x18.5 |
550 |
450 |
|
280М |
90 |
90 |
55 |
45 |
419 |
|||||||||
|
315S |
110 |
110 |
75 |
55 |
65x140 |
80x170 |
406 |
216 |
508 |
28 |
600 |
8x24 |
660 |
550 |
|
315М |
132 |
132 |
90 |
75 |
457 |
|||||||||
|
315L |
160/200 |
160/200 |
110/132 |
90/110 |
508 |
|||||||||
|
355M |
250 |
250 |
160/200 |
132/160 |
75x140 |
95x170 |
560 |
254 |
610 |
28 |
740 |
8x24 |
800 |
680 |
|
355L |
315 |
315 |
250 |
200 |
630 |
|||||||||
|
355 |
355/375 |
355/375 |
315 |
х |
80x170 |
110x210 |
800 |
224 |
630 |
35 |
840 |
8x24 |
900 |
780 |
Etiquetes populars: motor d'inducció trifàsic ie4 de baixa tensió-, fabricants, proveïdors, fàbrica de motors d'inducció trifàsic ie4 de baixa tensió de la Xina


